Ta strona korzysta z cookies
Korzystamy z plików cookies, aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz w celach statystycznych, które pomagają nam w ulepszaniu witryny. Więcej info >
Zapisz się...
Najlepszy darmowy program do tworzenia angażujących quizów ma teraz jeszcze więcej możliwości!
Poznaj je wszystkie!
Darmowy webinar dla nauczycieli już 11.03.2024 godz. 18:00
Quizizz 2024
Zobacz jak tworzyć szybkie quizy w kilka chwil z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Zobacz jak zaangażować uczniów, powtórzyć materiał, wprowadzić ciekawy przerywnik podczas zajęć lub test na ocenę. Zobacz jak przeprowadzić i szybko przeanalizować quiz z wykorzystaniem smartfonów Twoich uczniów lub bez smartfonów z wykorzystaniem trybu papierowego i kart Q. 

A jak nie znasz jeszcze platformy Quizizz podczas spotkania pokażę ci dlaczego jest to najlepszy program do tworzenia quizów i jak z niego korzystać. 
Dołącz do spotkania i zobacz jeszcze więcej...
Pokażę ci jak pracować w formule BYOD, metodzie odwróconej klasy oraz wykorzystać technlologię dla polepszenia procesu nauczania
3
/
1
Pokażę ci jak szybko tworzyć angażujące quizy z wykorzystaniem bazy pytań i sztucznej inteligencji
/
2
/
Pokażę ci jak zaangażować uczniów jeśli mają smatfony lub tablety i bez potrzeby posiadania dodatkowych urządzeń
/
Trener wspomagania oświaty, instruktor wykorzystania Internetu i narzędzi informatycznych w pracy osobistej, biznesie i edukacji. Pasjonat nowych technologii oraz metod wspierających kreatywność, motywację i współpracę. 
Dyrektor Placówki Doskonalenia Nauczycieli - Aktywny Nauczyciel. Autor bloga edukacyjnego Aktywny Nauczyciel oraz grupy Facebook Jak wykorzystać TIK w edukacji?
Tomasz Rojek
Kto to prowadzi?
All Rights Reserved
Copyright 2024 2AM